Kościół


Wyk. W.Reszkowski ISONET

Diecezja Pelplińska

Spotkania z terapeutą

 

Osoby uzależnione mogą spotkać się z księdzem Ireneuszem, terapeutą od uzależnień, w każdy wtorek, w godz. 15.00-17.00 w plebanii, wejście od strony ul. Garbary.

Radio Głos

kujawsko-pomorskie.pl

 

23 Pielgrzymka Biegowa z Bytowa na Jasną Górę PDF Drukuj Email

23 Pielgrzymka Biegowa z Bytowa na Jasną Górę  - 2012

W niedzielę, 29 lipca w godzinach wieczornych nasza parafia przywitała w strugach deszczu 23 Pielgrzymkę Biegową z Bytowa na Jasną Górę.  Około trzydziestoosobową grupę biegaczy prowadził duchowo (już od 23 lat) ks. proboszcz Krzysztof Szary z Parafii Św. Filipa Neri z Bytowa. Po krótkiej modlitwie i przywitaniu wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali na poczęstunek  i  noclegi przez naszych parafian. W poniedziałek na Mszy św. o godz. 8.30 ks. kapelan w imieniu pielgrzymów podziękował za życzliwość i okazaną gościnność wręczając drobne upominki. Wspólne zdjęcie przed kościołem było niezwykle wymowne. Niektórzy nasi parafianie mieli łzy w oczach – żal było tego, że tak szybko odbiegają … (S) Zdjęcia w galerii.