Parafia Bożego Ciała w Tucholi
Spotkanie modlitewne Zespołu Misyjnego PDF Drukuj Email

W środę 8 lutego 2012r. Zespół Misyjny naszej parafii uczestniczył w spotkaniu modlitewnym, które odbyło się tym razem u Sióstr Elżbietanek w Tucholi. Mszy św. i czuwaniu modlitewnemu towarzyszyły piękne pieśni w wykonaniu młodzieży z KSM-u. W międzyczasie - podczas poczęstunku (agapy) - był wyświetlany film ze świadectwami z tzw. Kursu Filipa, który nasza wspólnota będzie przeżywała od 16 do 18 marca b.r. Duch Święty udzielił się nam ponownie w Swoich darach radości i pokoju.

Zdjęcia w galerii

 
Powstała nowa Róża Różańcowa pod wezwaniem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki PDF Drukuj Email

W niedzielę, 22 stycznia podczas Mszy św. o godz. 12.00 nastąpiło wręczenie legitymacji i zaprzysiężenie członków nowo powstałej Róży Różańcowej pod wezwaniem  Bł.  Ks. Jerzego Popiełuszki, którego relikwie znajdują się w naszym kościele.

 
Koncert kolęd PDF Drukuj Email

6 stycznia 2012 roku w Uroczystość Objawienia Pańskiego w kościele pod wezwaniem Bożego Ciała w Tucholi odbył się koncert kolęd w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej, Anny Pietrzak i Włodzimierza Korcza. Świątynia wypełniona była po brzegi. Fundatorami koncertu byli senator Andrzej Kobiak i eurodeputowany Tadeusz Zwiefka. Swoją obecnością zaszczyciła nas działaczka solidarności Henryka Krzywonos z mężem oraz władze miasta Tucholi.

Konrad Mania

Zdjęcia w galerii

 
«pierwszapoprzednia3132333435363738następnaostatnia»

Strona 36 z 38

Rodziny Diecezji Pelplińskiej

 

Wspólnoty Młodzieżowe

Schola MARGARETKI

Pielgrzymka do Gruzji

Szukaj w serwisie

Gościmy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości